PillarShield (1.0.6) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: View
dz: སྟོན་

en: Severity
dz: འཚུབ་ཆ།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་
