PillarShield (1.0.6) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Type
it: Tipo

en: Message
it: Messaggio

en: View
it: Visualizza

en: Severity
it: Rilevanza

en: Details
it: Dettagli
