PillarShield (1.0.6) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: Message
ro: Mesaj

en: View
ro: Afișează

en: Severity
ro: Gravitate

en: Details
ro: Detalii

en: API key
ro: Cheia API
