PillarShield (1.0.6) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Message
ca: Missatge

en: View
ca: Mostra

en: Severity
ca: Severitat

en: Details
ca: Detalls
