PillarShield (1.0.6) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Message
he: הודעה

en: View
he: צפיה

en: Severity
he: חוּמרה

en: Details
he: פרטים
