PillarShield (1.0.6) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ
