PillarShield (1.0.6) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Message
sl: Sporočilo

en: View
sl: Prikaži

en: Severity
sl: Resnost

en: Details
sl: Podrobnosti
