PillarShield (1.0.6) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Type
ta: வகை

en: Message
ta: செய்தி

en: View
ta: பார்

en: Severity
ta: தீவிரம்

en: Details
ta: விவரங்கள்
