PillarShield (1.0.6) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Type
vi: Kiểu

en: Message
vi: Thông điệp

en: View
vi: Xem

en: Severity
vi: Mức độ

en: Details
vi: Chi tiết

en: API key
vi: khóa API

en: Metadata
vi: Siêu dữ liệu
