PingME (8.0.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Message
ar: الرسالة

en: Name
ar: الاسم

en: Update
ar: تحديث

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Custom
ar: مخصّص

en: About
ar: حول
