PingME (8.0.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Message
ast: Mensax

en: Name
ast: Nome

en: Update
ast: Anovar

en: View
ast: Vista

en: Custom
ast: Personalizáu
