PingME (8.0.0) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Edit
bg: Редактирай

en: Search
bg: Търси

en: Message
bg: Съобщение

en: Name
bg: Име

en: Update
bg: Промени

en: View
bg: Прегледай

en: Custom
bg: Персонализиран
