PingME (8.0.0) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Message
bn: বার্তা

en: Name
bn: নাম

en: Update
bn: আপডেট

en: View
bn: প্রদর্শন

en: About
bn: সম্পর্কে
