PingME (8.0.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Message
bs: Poruka

en: Name
bs: Ime

en: Update
bs: Ažuriranje

en: View
bs: Pregled

en: Custom
bs: Prilagođen
