PingME (8.0.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Message
cs: Zpráva

en: Name
cs: Jméno

en: Update
cs: Aktualizovat

en: View
cs: Zobrazit

en: Custom
cs: Vlastní

en: About
cs: Popis
