PingME (8.0.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Message
et: Teade

en: Name
et: Nimi

en: Update
et: Uuenda

en: View
et: Kuva

en: Custom
et: Kohandatud

en: About
et: Programmist
