PingME (8.0.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
eu: E-posta

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Message
eu: Mezua

en: Name
eu: Izena

en: Update
eu: Eguneratu

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: About
eu: (r)i buruz
