PingME (8.0.0) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
no: Teldupostur

en: Delete
no: Strika

en: Submit
no: Lat inn

en: Edit
no: Broyt

en: Search
no: Leita

en: Message
no: Boð

en: Name
no: Navn

en: Update
no: Dagfør

en: View
no: Vís

en: Custom
no: Sergjørt

en: About
no: Um
