PingME (8.0.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: About
gu: વિશે
