PingME (8.0.0) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
hi: ई-मेल

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Search
hi: खोज

en: Message
hi: संदेश

en: Name
hi: नाम

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: View
hi: देखें

en: ID
hi: आईडी

en: Custom
hi: मनपसंद

en: About
hi: के बारे में
