PingME (8.0.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Message
hr: Poruka

en: Name
hr: Naziv

en: Update
hr: Osvježi

en: View
hr: Pregled

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: About
hr: Opis
