PingME (8.0.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Message
hu: Üzenet

en: Name
hu: Név

en: Update
hu: Frissítés

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: Custom
hu: Egyéni

en: About
hu: Leírás
