PingME (8.0.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Name
hy: Անուն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: View
hy: Դիտել
