PingME (8.0.0) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Name
kk: Аты

en: Update
kk: Жанарту

en: View
kk: Қарау

en: Custom
kk: Өзгертпелі
