PingME (8.0.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Delete
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Message
mn: Зурвас

en: Name
mn: Нэр

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: View
mn: Харах
