PingME (8.0.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: Message
mr: संदेश

en: Name
mr: नाव

en: Update
mr: अपडेट

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी
