PingME (8.0.0) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Name
ne: नाम

en: Update
ne: अपडेट

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Custom
ne: अनुकूल

en: About
ne: बारेमा
