PingME (8.0.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
nn: E-post

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Message
nn: Melding

en: Name
nn: Namn

en: Update
nn: Oppdater

en: View
nn: Sjå på

en: Custom
nn: Tilpassa
