PingME (8.0.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: Message
oc: Messatge

en: Name
oc: Nom

en: Update
oc: Metre a jorn

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Custom
oc: Personalizat

en: About
oc: A prepaus
