PingME (8.0.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Message
os: Хъусинаг

en: Name
os: Ном

en: Update
os: Сног кæн

en: View
os: Фенд
