PingME (8.0.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Name
pl: Nazwa

en: Update
pl: Aktualizuj

en: View
pl: Widok

en: Custom
pl: Własne

en: About
pl: O stronie
