PingME (8.0.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Submit
pt: Enviar

en: Edit
pt: Editar

en: Search
pt: Buscar

en: Message
pt: Mensagem

en: Name
pt: Nome

en: Update
pt: Atualizar

en: View
pt: Ver

en: Custom
pt: Personalizado

en: About
pt: Sobre

en: Do you want to delete %id?
pt: Você deseja apagar %id?
