PingME (8.0.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: Message
ru: Сообщение

en: Name
ru: Название

en: Update
ru: Обновить

en: View
ru: Просмотр

en: Custom
ru: Собственная

en: About
ru: Информация
