PingME (8.0.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
th: อีเมล

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Message
th: ข้อความ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: About
th: เกี่ยวกับ
