PingME (8.0.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
mn: Э-чагаа

en: Delete
mn: Ыраары

en: Submit
mn: Күүседири

en: Edit
mn: Өскертири

en: Search
mn: Дилээри

en: Message
mn: Чагаа

en: Name
mn: Ат

en: View
mn: Көөрү

en: About
mn: Дугайында
