PingME (8.0.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
vi: Thư điện tử

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Edit
vi: Sửa

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Message
vi: Thông điệp

en: Name
vi: Tên

en: Update
vi: Cập nhật

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: About
vi: Giới thiệu
