PingME (8.0.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
af: E-pos

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Message
af: Boodskap

en: Name
af: Naam

en: Update
af: Dateer op

en: View
af: Wys
