PingME (8.0.0) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Message
am: መልእክት

en: Name
am: ስም

en: Update
am: አዘምን

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Custom
am: ብጁ
