PingME (8.0.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Message
az: Mesaj

en: Name
az: Ad

en: Update
az: Yeniləmə

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Custom
az: Seçilmiş

en: About
az: Haqqında
