PingME (8.0.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Message
be: Паведамленне

en: Name
be: Імя

en: Update
be: Абнавіць

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Custom
be: Паводле настроек

en: About
be: Аб
