PingME (8.0.0) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Name
bo: མིང

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: About
bo: གསལ་བཤད
