PingME (8.0.0) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
cy: E-bost

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Edit
cy: Golygu

en: Search
cy: Chwilio

en: Message
cy: Neges

en: Name
cy: Enw

en: Update
cy: Diweddaru

en: View
cy: Gweld

en: Custom
cy: Addasu
