PingME (8.0.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Message
el: Μήνυμα

en: Name
el: Όνομα

en: Update
el: Ενημέρωση

en: View
el: Προβολή

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: About
el: Περί
