PingME (8.0.0) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Name
eo: Nomo

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Custom
eo: Propra
