PingME (8.0.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Search
fil: Hanapin

en: Message
fil: Mensahe

en: Name
fil: Pangalan

en: Update
fil: Gawing bago

en: View
fil: Tingnan
