PingME (8.0.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
fr: Courriel

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Edit
fr: Modifier

en: Search
fr: Rechercher

en: Name
fr: Nom

en: Update
fr: Mettre à jour

en: View
fr: Voir

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Custom
fr: Personnalisé

en: About
fr: À propos
