PingME (8.0.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Name
gl: Nome

en: Update
gl: Actualizar

en: View
gl: Ver

en: Custom
gl: Personalizado

en: About
gl: Información
