PingME (8.0.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
he: אימייל

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Message
he: הודעה

en: Name
he: שם

en: Update
he: עדכון

en: View
he: צפיה

en: Custom
he: מותאם

en: About
he: אודות
