PingME (8.0.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
id: Email

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Search
id: Pencarian

en: Message
id: Pesan

en: Name
id: Nama

en: Update
id: Perbarui

en: View
id: Lihat

en: Custom
id: Tersuai

en: About
id: Tentang
