PingME (8.0.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
is: Netfang

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Message
is: Skilaboð

en: Name
is: Nafn

en: Update
is: Uppfæra

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Custom
is: Sérsniðið

en: About
is: Um
